Найчастіші питання

Ответы на все твои вопросы

Умови повернення передоплати JES: ✔ якщо Ви попереджуєте, що Ви не можете відвідати навчальний захід за 10 і більше днів ми повертаємо 100% передоплати ✔ якщо за 7 днів - повертаємо Вам 50% суми або переносимо всю суму на інше навчання ✔якщо Ви попереджуєте нас менш ніж за тиждень, ми не повертаємо передоплату. Бувають різні ситуації. Ми завжди намагаємося увійти в становище наших учнів і створити максимально комфортні та вигідні умови. Місця на наші навчання завжди дуже обмежені! І, на жаль, не всім бажаючим вдається потрапити на той чи інший захід
➖ На деякі види навчань JES надає моделей: ✔Базове навчання по мезотерапії / біоревіталізації ✔Мезотерапія. STEP2 ✔Все про плазмотерапію ✔Базове навчання по ботулінотерапії ✔Естетичне тейпування в практиці косметолога ✔Пілінгі в практиці косметолога ➖На всі види навчань по контурній пластиці, на індивідуальні навчання, на навчання підвищення кваліфікації учні приводять своїх моделей.
➖Одною з основних переваг навчання в JEScosmetology є відсутність прив'язки до брендів. ➖Для практичної частини ми даємо можливість вибрати Вам і вашій моделі препарати європейських виробників. За багато років практики у нас склалося певне "коло довіри" і ми пропонуємо Вам практикуватися тільки на кращих брендах.
МИ надамо вам все необхідне для комфортного навчального процесу: ✔ блокнот і ручку, методичні посібники ✔ одноразовий одяг для вас і вашої моделі ✔всі витратні матеріали для проведення процедури ✔смачний ланч, кава брейк Чекаємо Вас з чудовим настроєм і готовністю поглинати знання!
Строго обов'язково наявність середньої або вищої медичної освіти для всіх навчань по ін'єкційним методикам. Наступні семінари доступні для всіх косметологів: невідкладні стани анатомічний курс пілінги в практиці косметолога естетичне тейпування в практиці косметолога прикладна дерматологія всі відеокурси
Для того, щоб забронювати місце на навчання, необхідно внести передоплату у розмірі 50% від повної вартості курсу, попередньо переконавшись в наявності місць на обраний вами курс, а також відповідності його вашому рівню кваліфікації і потребам.
Тьюторство - це супровід учня наставником під час навчання. Коли Ви освоюєте нові методики часто вас супроводжує страх помилок і невдач. Ми зацікавлені у вашому успіху і наша мета - ваше професійне зростання. Тому протягом 1 місяця після закінчення деяких курсів ( «Ботулінотерапія. ULTRA ALL INCLUSIVE. Базове навчання» і «Контурна пластіка.ULTRA ALL INCLUSIVE. Базове навчання") з Вами буде на зв'язку ваш наставник - тьютор. ✔Ви зможете задавати будь-які питання по темі навчання. ✔ Обговорювати схеми, дозування, вибір препарату і багато іншого для конкретних клієнтів.
Прикладна анатомія - від Теорії до Практиці - наш бестселер. ✔Кожне "живе" навчання відкриває для наших учнів все нові грані складних анатомічних аспектів. ✔Кожен раз викладачі доповнюють інформацію ✔Кожен раз спікери працюють з різними моделями, анатомічними зонами і різними препаратами. Звичайно, навіть маючи в своєму арсеналі відеокурс по анатомії, для Вас буде актуальним, корисним і ефективним дане навчання оффлайн.

Не знайшли відповідь?