Якщо вам подобається допомагати людям піклуватися про зовнішність, тоді курси ферментотерапії в JEScosmetology – то, що вам потрібно. На них ви дізнаєтеся про ферментний комплекс PB Serum Medical (виробник – Іспанія), його переваги, особливості застосування. Навчитесь з його допомогою корегувати локальні жирові відкладення, закріпите отримані знання на практиці.

Заняття проводиться безкоштовно за умови закупівлі препарату PB Serum Medical. Час проведення курсу – з 10 до 16 годин. Наш Навчальний центр розташований в центрі міста, тому дістатися до нас не складе труднощів.

Можливості ферментотерапії. Для кого підійдуть дані курси?

Курси ферментотерапії в Дніпрі розраховані для людей, що мають медичну освіту. Ви отримаєте нові знання про ферментотерапію, зокрема – про ін’єкційному препараті PB Serum Medical. Також наш семінар для вас, якщо ви вже закінчили курси косметолога онлайн, є практикуючим фахівцем і хочете розширити комплекс послуг клієнтам.

Які знання ви отримаєте?

Наші курси косметолога (ферментотерапія) допоможуть вам дізнатися багато нового, застосувати отримані знання в подальшій роботі. Ми розповімо про наступні речі:

  • ролі ферментів в медичній практиці;
  • типах ферментів;
  • механізмі дії ферментів;
  • фізіологічних і клінічних ефектах;
  • чому ферментотерапія ефективна і безпечна і є гідною альтернативою ліпосакції;
  • ферментотерапія другого покоління – особливо препаратів;
  • лінія препаратів PB Serum Medical.

Також на семінарі ми детально розберемо:

Також ми розповімо:

  • про ефективні техніках і протоколах терапії;
  • як легко продавати процедури преміум – класу;
  • про практичне застосування ферментів PB Serum Medical – Як? Куди? Чому? З яким інтервалом?

І, звичайно ж, навчання ферментотерапії в JEScosmetology – це багато, дуже багато практики!

Програми навчання

В ході теоретичної частини курсу ви дізнаєтеся, чому PB Serum Medical рекомендований при корекції локальних жирових відкладень. Наш спікер розповість про антіфіброзним і ліпоредукціонном дії, яке надає даний препарат, про можливості його застосування на тілі, обличчі, а також в зонах, які важко піддаються корекції.
На практичному занятті ви відпрацюєте на моделі вивчені навички, зможете задати будь-які питання тренеру, поділитися власними напрацюваннями. Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, який підтверджує кваліфікацію.

Спікери

Веде навчання наш спікер – Ліфшиц Євгена, лікар-дерматовенеролог, тренер TM PB Serum Medical, Cytosial, Reversal, медичний керівник JEScosmetology.